MetLife Emeklilik ve Hayat’ın 1 Ekim–30 Kasım 2022 tarihleri arasında düzenlediği MetLife Cepte çekiliş kampanyasının kazananları belirlendi. MetLife Cepte uygulamasını indiren ve giriş yapan MetLife müşterilerinin 1 çekiliş hakkıyla katılabildiği kampanya ile 10 kişi “Apple iPhone 13 Pro 128 GB” ve 10 kişi “Samsung Galaxy Z Flip3 5G 128 GB” akıllı telefonun sahibi oldu.

MetLife Cepte çekiliş kampanyası hakkında konuşan MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, “Müşterilerimizin yaşamlarına hız ve kolaylık katma amacıyla tasarladığımız 'MetLife Cepte' uygulamamızın tanıtımı kapsamında bir çekiliş düzenledik. Yenilikçi uygulamamızın gördüğü yoğun ilgiden çok memnunuz. Ücretsiz MetLife Cepte uygulamasını kullanarak kampanyaya katılan 20 şanslı müşterimiz, akıllı telefonlar kazandılar. Sürekli gelişen teknolojinin bize sunduğu fırsatları değerlendirerek yenilikçi ürün ve hizmetlerimizi müşterilerimizin kullanımına sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Çekilişi kazanan talihlilerin günlük hayatın her anında yanlarında bulunduracakları hediyelerini keyifle ve iyi günlerde kullanmalarını diliyorum. MetLife Cepte’nin sunduğu avantajlı hizmetler ile müşterilerimizi memnun etmeye devam edeceğiz” dedi.

Doğa Sigorta acenteleri DoğaFest’te stres attı Doğa Sigorta acenteleri DoğaFest’te stres attı

2022’nin son çeyreğinde hayata geçen MetLife Cepte, sigorta ve bireysel emeklilik alanlarındaki finansal uygulamaların temel işlevlerine sahip olmasının yanı sıra önemli yenilikçi dijital çözümler sunuyor. MetLife müşterileri, dijital çağın gerekliliklerine uyum sağlayan MetLife Cepte mobil uygulamasına hem iOS hem de Android cihazlarından erişebiliyor.

1670929616_Deniz_Yurtseven

Editör: Hasan Burak Karadeniz