Alzheimer ve parkinson için YEŞİL reçete Alzheimer ve parkinson için YEŞİL reçete

Allianz Türkiye, daha fazla kişinin sağlık sigortasından faydalanabilmesi hedefiyle özel bir kampanya başlattı. Sigortalılarının ‘yaşam boyu sağlık ortağı’ olma vizyonu ile hizmetler geliştirmeye ve avantajlar sunmaya devam eden Allianz Türkiye, sağlığını korumak ve hastalık veya kaza sonucu meydana gelen sağlık harcamalarının karşılanmasında hazırlıklı olmak isteyenler için büyük yaz kampanyasını hayata geçirdi. Ağustos sonuna kadar geçerli olan yeni kampanya ile Allianz’dan ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası (TSS) yaptıran müşteriler yüzde 10, Modüler Sağlık Sigortası yaptıranlar müşteriler ise yüzde 15’e varan indirim fırsatlarından yararlanabiliyor.

Sağlığını Allianz farkıyla güvence altına almak isteyenler için iki farklı seçenek

Allianz Türkiye Sağlık Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı Okan Özdemir, hem dünyada hem de ülkemizde bireyler için sağlık sigortasına sahip olmanın önemli bir avantaj olduğuna dikkat çekerek, şunları söyledi: “Yeni kampanyamızla, sağlık sigortasının imkanlarıyla tanışmak isteyen veya sağlığını Allianz farkıyla güvence altına almak isteyenler için fiyat avantajları sunduk. Bizi sadece sağlık harcamalarını karşılayan bir kurum olmanın ötesine taşıyan ‘Allianz Seninle’ yaklaşımımızla, ani ve beklenmedik sağlık sorunlarının çözümünü ve bir kaza sonucu gerekebilecek tedavileri kapsayan poliçelerimizle hizmet veriyoruz. Aynı zamanda dijital ve önleyici çözümler sunarak, yaşamlarını sağlıklı sürdürmeleri konusunda yaşam boyu danışmanlık vermeye odaklanıyoruz. TSS ve modüler sağlık sigorta müşterilerimiz Allianz farkını hayatlarının her anında deneyimliyorlar.”

Vivy uygulaması üzerinden özel avantajlar da sağlanıyor

Allianz Türkiye’nin büyük yaz kampanyası ile ilk kez Modüler Sağlık Sigortası yaptıran müşteriler, yatarak tedavi modülünde yüzde 15, ilk kez Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıran müşteriler ise yüzde 10 indirim fırsatından yararlanabilecekler. Buna ek olarak kampanyadan yararlanan tüm müşteriler, Allianz’ın mobil sağlık uygulaması Vivy’de yer alan anlaşmalı kurumların sağladığı avantajlardan yararlanabilecek, dekorasyondan ulaşıma, turizmden kişisel bakıma birçok indirimden faydalanabilecek.

Editör: Hasan Burak Karadeniz