SİGORTAMNEWS Haber Merkezi

Türkiye Sigorta ile Türkiye Hayat ve Emeklilik Genel Müdürlüğü görevlerinden ayrılan Atilla Benli, Bupa Acıbadem Sigorta’nın başına geçişinin hikayesini paylaştı.

Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim

Benli’nin, sosyal medya üzerinden sigorta sektörüne yönelik yaptığı açıklama “Değerli Meslektaşlarım” hitabıyla başlıyor.
Benli’nin açıklaması şöyle:

GÖNÜLDEN GÖNÜLE

“Sizlerle paylaştığım üzere 2019 Ocak ayından beri büyük bir onurla liderlik ettiğim Türkiye Sigorta ailesinden 3 Ağustos itibarıyla ayrıldım. Yaklaşık 5 yıl süren ve meslek hayatımın en önemli başarılarına imza attığımız, global ve yerel zorluklara rağmen sürekli geliştiğimiz ve birlikte öğrendiğimiz çalışma arkadaşlarıma ve tüm paydaşlarımıza destek ve güvenleri için ayrı ayrı teşekkür ederim. Biliyorum ki tüm yolculuk boyunca gönülden gönüle kurduğumuz bağlar her daim baki olacaktır.”

“Şimdi ise benim için heyecan dolu yeni bir deneyim başlıyor. 1 Eylül itibarıyla sektörümüzün sağlık sigortacılığı alanındaki uzman şirketi Bupa Acibadem Sigorta ailesine katılıyorum” vurgusu yapan Benli’nin açıklaması şöyle devam ediyor.

HEYECAN VE GURUR VERİCİ

“Daha iyi bir dünya yaratmak misyonuyla, tüm paydaşları ve ekosistem için değer yaratan stratejiler geliştiren Bupa Acıbadem Sigorta’ya liderlik edecek olmak ve birlikte gelişmek benim için heyecan ve gurur vericidir. Bu büyük ailenin her bir ferdiyle tanışmak için çok heyecanlıyım. Merhaba Bupa Acıbadem Sigorta, hoş buldum.”

Editör: Veli Karadeniz