SİGORTAMNEWS / BÜLTEN

Türkiye’de 131 yıldır sigorta sektöründe olan AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. 2018 yılından bu yana Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile ‘Değerler Ortaklığı’ bulunan AXA Sigorta, bu yıl da yine hem kadın hem de erkek Kupa Voley Turnuvası’nın isim sponsoru oldu.

TVF Bursa Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda gerçekleşen Erkekler AXA Sigorta Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu finalinde Halkbank ve Fenerbahçe HDI Sigorta karşı karşıya geldi. AXA Sigorta çalışanlarının ve acentelerinin de katıldığı final maçında nefes kesen bir müsabaka izlendi. Fenerbahçe HDI Sigorta’yı 3-0 yenen Halkbank, AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu şampiyonu oldu. Halkbank, 2023-2024 sezonunda Türkiye’yi CEV Kupası’nda temsil etme hakkı kazandı. Turnuvaya katılan tüm seyirciler kurulan taraftar eğlence alanında AXA Sigorta’nın ödüllü oyunlarında keyifli anlar yaşadı.

AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Halkbank’ın AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley Halkbank’ın

Ödül töreninde kazanan takıma madalyalarını AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu üyesi Firuzan İşcan, TVF Asbaşkanları Ahmet Göksu ve Selahattin Süleymanoğlu takdim etti. Kupayı AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ile TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’dan alan Halkbank takımı oyuncuları, büyük bir sevinç yaşadı.

AXA Sigorta, Türkiye’de sporun milyonlarca kişiye ulaşması için desteklerine hız kesmeden devam edecek. Kadınlar AXA Sigorta Kupa Voley Dünya Baltacıoğlu Özel Sezonu yarı finalleri ve finali 29 Nisan ile 30 Nisan tarihlerinde İzmir’de TVF Atatürk Voleybol Salonu’nda gerçekleşecek.

Editör: Yaren Akkuş