SİGORTAMNEWS / Bülten

130 yılı aşkın geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden AXA’nın, Groupama Sigorta’yı satın alma sürecinde hisse devrinin tamamlanmasının ardından büyüyen ailesi, 3 Haziran’da İstanbul Uniq Hall’da bir araya geldi. “Birlikte Daha Güçlüyüz” mesajı ile kurgulanan toplantıya sayısı 1000’i aşan tüm AXA çalışanları katılım sağladı.

Tüm çalışanlarının bir araya geldiği toplantıda AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, AXA’nın global pazardaki konumuna ve finansal başarılarına dair bilgilendirmelerde bulundu. Sürdürülebilir Gelişim ve Büyüme yolculuğuna, daha da güçlenerek devam ettiklerini belirten Ölken, sunumunda Türkiye’nin finansal sonuçlarının yanı sıra Şirket’in değerlerini, başarı kriterlerini, güçlü yapılanmasını, sürdürülebilirlik bakış açısını, değer ortaklıklarını ve geleceğe dair stratejik planlarını da paylaştı.

SİZİ DİNLİYORUZ

ONEAXA ruhu ve şeffaf yönetim yapısı ile öne çıkan AXA Sigorta’nın tüm icra kurulu üyeleri, toplantının “Sizi Dinliyoruz” bölümünde AXA çalışanlarından gelen soruları tüm açıklık ve samimiyetleriyle cevapladılar. Etkinliğin ilerleyen saatlerinde ise AXA Sigorta’nın satış, kurumsal ve bireysel çözüm merkezi ile hasar ekiplerinin başarılı çalışanları “Platin Kulüp Töreni”nde ödüllendirildi

Öğrenciler Ceyhan Beyi can kulağıyla dinledi Öğrenciler Ceyhan Beyi can kulağıyla dinledi

GELECEK İÇİN HAZIR

Çalışma arkadaşlarına, sigortacılığın deneyim gerektiren itibarlı bir meslek olduğunu söyleyen AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, ‘İnsanlığın gelişmesi adına insanlar için değerli olanı korumak’ marka amacı doğrultusunda ekibe dahil olan yeni yetenekler ile birlikte daha güçlü olduklarını dile getirdi. İlham veren konuşmasında, AXA’nın gelecek için hazır olduğunun altını çizen ve AXA çalışanlarının her birinin ‘Yetenekli birer değer’ olduğunu söyleyen Ölken, 2018 yılında başlattıkları tutkulu büyüme yolculuğunda hedeflerinin 1+1'i 3 yapmak olduğunu söyledi.

Toplantı sonrası gerçekleşen açık hava etkinliğinde ise bütün çalışanlar canlı müzik eşliğinde keyifli vakit geçirme ve sosyalleşme imkânı buldular.

Editör: Yaren Akkuş