Türkiye’nin her noktasında, 16 Bölge Müdürlüğü ve 3 bin 500’ü aşkın iş ortağı ile sigortalılarına kesintisiz hizmet sunan HDI Sigorta, 9 Haziran 2023 tarihinde gerçekleştirdiği tören ile Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü yerleşimini Adana’nın Seyhan ilçesine taşıdığını duyurdu. Büyüme ve hizmetlerini daha ileriye taşıma amacıyla yeni adresinde hizmet vermeye devam edecek olan HDI Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü’nün açılışı, HDI Sigorta ve HDI Fibaemeklilik Üst Yönetim Ekipleri ve yaklaşık 400 bölge acentesinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.

TSB Uğur Gülen’le yola devam TSB Uğur Gülen’le yola devam

GÜCÜNE DAHA YARAŞIR

Açılış töreninde sözlerine Türkiye’nin en büyük felaketlerinden biri olarak hatıralara kazınan 6 Şubat depremi için bir kez daha baş sağlığı ve geçmiş olsun dilekleri ile başlayan HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ‘‘Uzun süren bir arayış ve yoğun çalışma döneminden sonra HDI Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü’müz bu topraklara ve bölge müdürlüğümüzün gücüne daha da yaraşır yeni binasında hizmet vermeye devam edecek. Bölge çalışanlarımız ve siz kıymetli acentelerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre şekillendirdiğimiz yeni binamızın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum’’ dedi.
HDI Sigorta Güney Anadolu Bölge Müdürlüğü, Haziran ayı itibarıyla Reşatbey Mahallesi Stadyum Caddesi No: 20/A Ditaş Apartmanı Seyhan / Adana adresinde hizmet gösterecek.

Editör: Yaren Akkuş