Yüreği rahat olsun isteyenler; telefon, tablet, televizyon ve akıllı saat gibi elektronik cihazları satın alırken BNP Paribas Cardif’in ‘Cihaz Koruma Sigortası’nı da tercih ediyor. Peki, BNP Paribas Cardif’in ‘Cihaz Koruma Sigortası’ ne işe yarıyor? Bu sigortadan kimler, nasıl faydalanabiliyor? İşte yanıtları…

Gündelik hayatta pek çok beklenmedik durumla karşılaşabiliyoruz. Hayatımızı kolaylaştıran elektronik cihazlar, bu beklenmedik durumlardan ötürü arızalanabiliyor veya hasar görebiliyor. Değişen dünyanın sigortacısı BNP Paribas Cardif, sunduğu ‘Cihaz Koruma Sigortası’ ile elektronik cihazları beklenmedik hasarlara ve hırsızlığa karşı güvence altına alıyor.

Neden Cihaz Koruma Sigortası Yaptırmalısınız?

Telefonların suyla temas etmesinden kaynaklanan arızalar, darbe ile kırılan akıllı saat ekranları, voltaj değişimi sebebiyle bozulan buzdolapları veya hırsızlık sonucu çalınan televizyonlar… Günlük hayatımızda, elektronik cihazlarımızı bekleyen bunlar gibi pek çok farklı tehlike elektronik cihazları kullanılamaz hale getirebiliyor. BNP Paribas Cardif "Cihaz Koruma Sigortası", kaza sonucu oluşan hasarlar, elektrik hasarları, sıvı teması sonucu oluşan hasarlar ve hırsızlık gibi risklere karşı elektronik cihazları koruma altına alıyor.

Cihaz Koruma Sigortası’ndan Kimler, Nasıl Faydalanabilir?

Satın aldığı bir elektronik cihazla ilgili "keşke" demek istemeyenler, BNP Paribas Cardif güvencesiyle sunulan "Cihaz Koruma Sigortası"nı tercih ederek cihazlarının başına gelebilecek hasar ve hırsızlık gibi risklere karşı koruma sağlamış oluyor.

Poliçe sahipleri, teminatlar kapsamında oluşabilecek bir hasar durumunda BNP Paribas Cardif’in Müşteri İletişim Merkezi’ne telefonla ulaşarak hasar kaydı oluşturarak, hasarlı cihazlarını gerekli evraklarla birlikte satın aldıkları mağazaya güvenle teslim ediyor.

Sigortalı cihaz, en kısa zamanda uzman teknik ekip tarafından inceleniyor ve anlaşmalı yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak onarılarak poliçe sahibine ulaştırılıyor.

IBS’nin üst yönetim kadrosuna transfer IBS’nin üst yönetim kadrosuna transfer

Teminatlar kapsamında onarımın mümkün olmadığı durumlarda ise poliçede yer alan muafiyet oranları çerçevesinde, satın alınan mağazadan oluşturulan hediye çeki ile geri ödeme gerçekleştiriliyor.

Editör: Hasan Burak Karadeniz