Doğa Sigorta, 2023 yılı stratejisini aktarmak ve hayata geçirmek üzere bölge toplantılarında 2 bine varan acenteleriyle bir araya gelmeyi sürdürüyor. Türkiye genelindeki 8 bölge müdürlüğüne özel olarak düzenlenen 8 ayrı toplantıda; Doğa Sigorta üst yönetimi, bölge müdürlüğü yöneticileri ve acentelerinin katılımıyla birlikte 2022 yıl değerlendirmesi, 2023 yol haritası ve yıl geneline yayılan özel kampanya başlıkları ele alındı.

Organizasyonlar Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Genel Müdür Yardımcısı Adnan Mehmet Sığın, Anadolu Bölgeleri Grup Müdürü Vedat Özer, Merkezi Raporlama Müdürü Murat Dilaver, Tarım Sigortaları Müdür Yardımcısı Gamze Güliz Şen ve 8 Bölge Müdürünün katılımlarıyla gerçekleşti. Doğa Sigorta, acentelerini her zaman ön planda tutan bir şirket olarak, etkin bölge iletişimiyle de onlarla bağını pekiştirdi.

Allianz Türkiye 3. kez  Türkiye’nin En İyi İşvereni Allianz Türkiye 3. kez Türkiye’nin En İyi İşvereni

‘ACENTELERİMİZ STRATEJİLERİMİZDE HER DAİM EN ÖN PLANDA’

Bölge toplantılarına yönelik açıklamalarda bulunan Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, “Pandemi döneminde online olarak devam ettirdiğimiz toplantıların ardından uzun bir süre sonra bölge acentelerimiz ile 2023 hedeflerimiz doğrultusunda yüz yüze gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda bir araya geldik. Türkiye genelinde; Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Karadeniz, Marmara Anadolu ve Marmara Avrupa olmak üzere toplam 8 bölgemizde acentelerimize temas ederek, verimliliği ve etkileşimi yüksek toplantılar düzenledik. Sektör olarak zorlu koşullar altında geçirdiğimiz 2022 yılının ardından, görüş ve veriler çerçevesinde 2023 stratejimizi oluşturduk, acentelerimizden gelen fikir, talep ve değerlendirmeleri dinleyerek sorunlara yönelik çözümleri birlikte masaya yatırma fırsatı bulduk. Her zaman olduğu gibi yeni dönemde de Doğa Sigorta olarak; acentelerini dinleyen, onlarla güçlü ilişki ve iletişimini sürdüren Acente Dostu bir şirket olmaya devam edeceğiz” dedi.

Acentelerin de şirket ile paralel büyümesine ve kazanmasına fırsat sağlamak üzere tasarlanan kampanyalar hakkında bilgi veren Doğa Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Adnan Mehmet Sığın ise “Ülkemizin dört bir yanında hizmet veren acentelerimiz, bölgelere temas etme ve ihtiyaçlara hızla cevap verme hususunda en önemli iş ortaklarımız. Bölge müdürlerimiz ve bölge ekiplerimizin desteği ve katılımları ile gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızda acentelerimizi dinleyerek, çözüm ve önerileri birlikte konuşma fırsatı yakaladık. Acentelerimize özel olarak hazırladığımız ve yıl geneline yayılan ‘Ek Gelir İyi Gelir’ kampanyamız kapsamında belirlenen branşlarda ek komisyon imkanları ile ek bir gelir imkânı yaratıyoruz. Her bölgemize gösterdiğimiz özveri ve çaba ile bağlarımızı güçlendirmeyi ve zor günlerde de birlik ve beraberliğin önemini gözetmeyi sürdüreceğiz” açıklamasında bulundu.

Editör: Veli Karadeniz