İstanbul Topkapı Üniversitesi Kazlıçeşme Yerleşkesi’nde,18 Mayıs 2024 Cumartesi günü gerçekleştirilen Doğafest’te; Doğa Sigorta çalışanları ve İstanbul acenteleri, ailelerinin de katılımı ile bir araya geldi.

Üniversite öğrencilerinin kurduğu müzik gruplarının sahne alması ile başlayan festival, Ece Seçkin’in muhteşem müzik ve sahne performansı ile devam etti.

Öğleden sonra gerçekleştirilen barbekü parti ile katılımcılar hem müziğin hem de güzel havanın tadını çıkardılar. Ayrıca, konukların çocukları da oyun alanında farklı oyunlar oynayarak renkli saatler geçirdiler.

Dogafest2

Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu?

Doğa Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kırmızı ve Genel Müdürü Coşkun Gölpınar’ın ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyonda birlik ve beraberlik mesajı verildi. Yöneticiler, sektörde 10 yıldır başarı ile var olduklarını ve Doğa Sigorta’nın sektörün önemli oyuncuları arasındaki yerini gelecekte de istikrarla koruyacağına inançlarının tam olduğunu belirttiler.

Doğa Sigorta ve İstanbul acenteleri ile aileleri; bu güzel günde çok eğlendiklerini, keyifli vakit geçirdiklerini ve sohbet ederek daha da kaynaştıklarını, bu tarz organizasyonlarda tekrar bir araya gelmek istediklerini dile getirdiler.

Editör: Hasan Burak Karadeniz