Doğa Sigorta, tasarımsal ve işlevsel en güncel özelliklerle web sitesini yeniledi. Doğa Sigorta’nın kullanıcı dostu yeni web sitesi, kullanım açısından oldukça pratik özellikleri içerisinde barındırıyor.

Doğa Sigorta, sayısı 2 bine ulaşan acentesi ve müşterilerine her zaman en teknolojik ve güncel hizmeti sunma prensibi ile 10. yılında yeni web sitesi ile daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Doğa Sigorta’nın Play Store ve App Store’da yer alan telefon uygulamaları da aynı doğrultuda yenilendi.

Hatay’da çocuklar gökyüzünü uçutmalarla renklendirdi Hatay’da çocuklar gökyüzünü uçutmalarla renklendirdi

Tamamlayıcı sağlık, seyahat sağlık, konut, DASK, trafik, kasko ve yabancı sağlık ürünlerinde poliçe teklif ve satış hizmetlerinin de devam ettiği web sitesinde, sigortalı olmak isteyenlere kolay ve anında çözüme yönelik bir deneyim sunuluyor. 

Güvenlik önlemlerinin en sağlam şekilde oluşturulduğu sitede, sade bir tasarım ile ürün ve hizmet bilgileri sunulurken kurumsal yenilik ve gelişmeler de duyuruluyor. 

Daha fazla bilgi edinmek ve Doğa Sigorta’nın hizmetlerini keşfetmek için www.dogasigorta.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör: Veli Karadeniz