HDI Sigorta, depremden etkilenen sigortalılarına ve acentelerinden sonra çalışanlarına da destek oluyor. Depremin ilk gününden itibaren sahaya inen HDI Sigorta, sigortalılarına ve acentelerine hizmet verebilmek için 5 adet yeni araçla HDI Mobil Hizmet Merkezlerimizi devreye almıştı. Karavan tipindeki araçlar, depremden en çok etkilenen yerleşim alanlarına dağılarak yerinde hizmet vermeyi sürdürüyor.

Kesintisiz tahsilat projesi AcnTURK ve Payten’e ödül getirdi Kesintisiz tahsilat projesi AcnTURK ve Payten’e ödül getirdi

HDI Sigorta, şimdi de çalışanlarına destek oluyor. Şirketin sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda, “Yaşadığımız büyük deprem çalışanlarımız dahil herkesi etkiledi. Bu nedenle, Psikolog ve Eğitim Uzmanı Hande Cesur Akın ile ‘Psikolojik İlk Yardım Becerilerinin Kazandırılması’ seminerini öncelikle Müşteri İlişkileri ve Çağrı Merkezi Ekibimiz ile başlayıp ardından tüm çalışma arkadaşlarımız için düzenledik. Hasar ekibimiz ayrıca ‘Afet Durumlarında Psikolojik Dayanıklılık ve İletişim’ seminerine katıldılar. Ülkemize huzurlu, güzel günler diliyoruz” denildi.