Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim

Cumhuriyetimizin kutlandığı konserde; Liv Hospital hekimleri, çalışanları, öğretmenler ve Türk Sanat Müziği sanatçılarından oluşan, yönetimini Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin Şengün Taşçı’nın yaptığı konserde, seçilen şarkılar ile keyifli anlar yaşandı. Yoğun ilgi gören ‘Yüzyılın Hatırası’ konseri ayakta alkışlandı.
Türk Sanat Müziği Liv Hekimleriyle Buluştu
Cumhuriyetimizin 100. yılı anısına Liv Hospital hekimleri, çalışanları ve öğretmenlerin yer aldığı ‘Yüzyılın Hatırası’ konserinde misafirler eğlence dolu bir geceye imza attı. MKM’de (Mustafa Kemal Merkezi) sahneye konulan müzikal niteliğindeki konserde aynı zamanda Türk Sanat Müziğı şarkıları da seslendirildi.
Farklı branşlardan hekimler bir arada
Genel Sanat Yönetmenliğini Türk Sanat Müziği Sanatçısı Aylin Şengün Taşçı’nın yaptığı konserin Tiyatro Yönetmenliğini Hüseyin Cem Durak üstlendi. Atalan Akdaş, Bekir Ünlüataer, Eda Karaytuğ ve Umut Akyürek de konsere eşlik eden misafir sanatçılar arasında yer aldı. Cumhuriyet’in 100. yılı anısına yapılan konser için günlerdir büyük bir heyecanla çalışan Liv Hospital Hekimleri aynı coşkuyla misafirlere keyifli anlar yaşattı.
Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!
Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, “Bizler; Atatürk’ün açtığı yoldan giden, ülkemizin gelişmesi için var gücüyle çalışan, yüzyıl önce önümüze açılan kapıdan geçip, evlatlarımıza bu topraklarda iyi bir gelecek yaratmak için emek veren bir nesiliz… Bizler bu akşam sizinle yüzyıllık eserleri paylaşarak, cumhuriyetimizin 100. yılını birlikte kutlamak istedik. Liv Hospital olarak üçüncüsünü düzenlediğimiz “Yüzyılın Hatırası” konserinde Liv Hospital doktorları, değerli sanatçılarımız ve öğretmenlerimizle bir araya gelerek müzikal tadındaki konserimizde bizlerle olan, emek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Müzikal niteliğindeki konserde farklı branşlardan hekimler bir araya geldi…
Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Başhekim Op. Dr. Adil Tanık, Genel Müdür Akif Benk ve Liv Hospital hekimleri; Üroloji Uzmanı Prof. Dr. Yusuf Oğuz Acar, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Tamer Sözen, Çocuk Cerrahisi Doç. Dr. Murat Mutuş, Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Çağrı Canbolat, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Cem Arıtürk, Yenidoğan Uzmanı Ozan Uzunhan, Çocuk Hastalıkları ve Uzmanı Dicle Çelik, Geriatri Uzmanı Doç. Dr. Birkan İlhan, Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Vefik Yazıcıoğlu, Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Hasan Taşçı, İç Hastalıkları Uzmanı Özlem Kaplan, Nefroloji Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Taşdemir, Göz Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Nur Acar Göçgil, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Utku Zor, Uzman Dr. Bilge Narin, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Elif Erdem Özcan koroda yer aldı.

Editör: Hasan Burak Karadeniz