Akdeniz Bölgesi acentelerinin katıldığı toplantıda sektörün güncel durumu ve Magdeburger Sigorta'nın geleceğe yönelik planları ele alındı. “Bölgeler Buluşması”na Trabzon, Samsun, Konya, Kayseri, İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana toplantıları ile devam edilecek.

HEDEF 5 YIL İÇİNDE İLK 10

Antalya’da “Sizin İçin Buradayız” mottosuyla düzenlenen toplantıda acentelere bir konuşma yapan Magdeburger Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, “Verimli büyüme stratejimiz çerçevesinde acente sayımızı son 4 ayda eklenen 600’ün üzerinde yeni iş ortağımız ile güçlendirdik. Hedefimiz 5 yıl içinde Türkiye’de ilk 10 sigorta firması içinde olmak. Bu hedefe ulaşmak için sizlerle daha yakın iş birliği yapmaya ve yenilikçi ürünler ile hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Şirketimizin gelişim anahtarının siz iş ortaklarımızdan gelen öneri ve istekler olduğunu biliyoruz. Amacımız bu tür toplantılarla sık sık bir araya gelerek başarı çıtamızı en üst noktaya taşıyacak sinerjiyi oluşturmak” şeklinde konuştu.

Serpil Günal DASK’ın yeni genel sekreteri oldu Serpil Günal DASK’ın yeni genel sekreteri oldu

Magdeburger Sigorta Antalya'da Hedeflerini Paylasti (1)

GÜVEN VE BAŞARI

Bölgeler Buluşması toplantıları sırasında acentelere sorulan “Magdeburger Sigorta’nın yeni yönetimi size ne hissettiriyor? sorusuna verilen cevaplar, toplantı sonunda değerlendirildi. Yüzden fazla Antalya bölgesi acentesinin katıldığı değerlendirmede bu soruya ağırlıklı olarak ‘Güven ve Başarı’ cevabı verilerek yeni yönetime duyulan güven ve bu yönetimin şirketi başarıya taşıyacağına olan inanç gösterildi.

YENİLİKÇİ VE AVANTAJLI SİGORTA ÜRÜNÜ KASKOLAMAG

Magdeburger Sigorta’nın Antalya’da düzenlediği Bölgeler Buluşması’nda araç sahiplerinin hayatını kolaylaştıracak ve beklentilerini karşılayacak yeni “KaskolaMAG” ürünü de tanıtıldı.  Diğer ürünlere göre yüzde 30’a varan avantajlı prim imkânı sunan KaskolaMAG, aracın çekilmesi ve kurtarılması, yol yardım gibi birçok acil durum hizmetini de içeriyor. KaskolaMAG ürünü kapsamında MAG Servis’te yapılan tamirat işlemleri de Magdeburger Sigorta tarafından güvence altına alınıyor.

Magdeburger Sigorta’nın yeni ürünü KaskolaMAG poliçesi sahipleri, özel anlaşma yapılan 47 ildeki 55 MAG Servisinin kullanılması durumunda hasarın tutarına bakılmaksızın hasarsızlık indiriminin korunmasına da olanak veriyor. MAG Servis’te onarım gören araçlara, tamir süresi boyunca ikame araç sağlanırken araç teslimatının aynı şehirde olması durumunda vale hizmeti de sunuluyor.

Magdeburger Sigorta Antalya'da Hedeflerini Paylasti (2)

MAG SERVİS AĞI BÜYÜYOR

Magdeburger Sigorta’nın “Bölgeler Buluşması” toplantısının öncesinde Antalya’da MAG Servis olarak hizmet verecek Akif Kaya Özel Servis açılışı da Ceyhan Hancıoğlu ve bölge acentelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Magdeburger Sigorta Genişletilmiş Kasko veya KaskolaMAG ürününe sahip olan sigortalılar, MAG Servisi tercih ettiklerinde ayrıcalıklı hizmetlerin yanı sıra çeşitli indirim olanaklarından da yararlanacaklar.

Magdeburger Sigorta, bu yenilikçi ürün ve hizmetlerle sigortalılarının ihtiyaçlarına daha etkin ve avantajlı çözümler sunmayı da hedefliyor. Yenilikçi yaklaşımıyla sektördeki öncü konumunu pekiştirmeyi amaçlayan Magdeburger Sigorta, sigortalı memnuniyetini her zaman en üst seviyede sürdürmeyi amaçlıyor.

Editör: Veli Karadeniz