Seyahat planınız güvence altında mı? Seyahat planınız güvence altında mı?

 

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın, 9-11 Şubat 2024 tarihleri arasında Kuzey Kıbrıs’ta gerçekleşen Vizyon Toplantısı’nda şirketin 2023 yılı performansı değerlendirilirken; 2024 yılı stratejileri de konuşuldu.

MetLife Emeklilik ve Hayat’ın geleneksel Vizyon Toplantısı bu yıl, ‘Çıtayı Birlikte Yükseltiyoruz’ sloganı ile  gerçekleşti. Toplantının ana konuları “yapay zekâ”, “dijitalleşme”, “teknolojik gelişmeler”, “çevik yönetim”, “müşteri odaklılık”, “sürdürülebilirlik”,  ve “çalışana verilen değer” oldu. MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven’in liderliğinde; engin bir birikim ve tecrübe ile genç ve yenilikçi fikirlerin buluştuğu, sıra dışı bir sinerji ikliminin yakalandığı Vizyon Toplantısı’nda, 2023 yılı sonuçları değerlendirildi. 400 MetLife Türkiye çalışanının katıldığı toplantıda ayrıca, önümüzdeki dönem hedefleri de paylaşıldı. 

MetLife’ın, Türkiye’deki stratejisine değinen bir açılış konuşması gerçekleştiren MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven, şunları söyledi: “Bugün, Cumhuriyetimizin 100. yılındaki sonuçlarımızı değerlendirmek ve önümüzdeki yıllar için stratejik hedeflerimizi konuşmak üzere yavru vatanımız Kuzey Kıbrıs’ta bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2023; her geçen yıl yükselen başarı grafiğimizi yine yukarıya doğru ivmelendirdiğimiz bir sene oldu. Türkiye’deki güçlü büyümemizi istikrarlı bir şekilde sürdürüp, sergilediğimiz performans ile MetLife küresel yapılanması içinde EMEA bölgesinin lokomotif ülkelerinden biri olduğumuzu bir kez daha kanıtlamanın haklı gururunu yaşıyoruz. 2023 yılında dijital kanallardaki varlığımızı artırma stratejimizin bir parçası olarak müşterilerimiz için tasarladığımız yenilikçi çözümlerimizi kullanıcı dostu kanallar üzerinden onlara ulaştırmaya odaklandık. Yeni iş birliklerimiz sayesinde hedef kitlemize çok daha pratik ve hızlı bir şekilde ulaşabilir hale geldik.”

Güçlü, büyük ve birbirine sıkıca bağlı bir ekip olarak; karşılıklı güven ve saygı ile işlerine ve topluma karşı yüksek bir sorumluluk anlayışıyla hedeflerine doğru inançla ilerlediklerini belirten Yurtseven, “2023’te de sadece ticari ve finansal performansımızla değil, aynı zamanda toplumun gelişimine katkıda bulunma amacıyla attığımız adımlarla kurumsal sorumluluğumuzu başarılı bir şekilde yerine getirmek için çabaladık. Bu vesileyle; yıl boyunca hayata geçirdiğimiz projelerde önemli görevler üstlenen MetLife Gönüllüleri başta olmak üzere başarılarımızda imzası yer alan tüm kıymetli çalışma arkadaşlarıma en içten duygularımla teşekkür ediyorum. Takım ruhumuzdan aldığımız ilhamla, önümüzdeki dönemde yeni bir çağın kapısını açmak adına yenilikçi fikirlerin peşinde daha hızlı koşacak; çok daha fazla düşünecek ve üreteceğiz. Büyük idealler ve daha iddialı hedefler ile adım attığımız 2024 yılında da kurumumuzun varlık sebebi olan müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Özetle; toplantımızın sloganında da vurguladığımız gibi, çıtayı birlikte yükselteceğiz” dedi.

MetLife Türkiye Vizyon Toplantısı, katılımcılara keyifli anlar yaşatan etkinlik ve eğlencelere de sahne oldu. MetLife Emeklilik ve Hayat çalışanları, takım olmanın verdiği güçle, yeni yıla hızlı bir başlangıç yaptılar.

MetLife Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü Deniz Yurtseven: “2024 yılında da kurumumuzun varlık sebebi olan müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Editör: Hasan Burak Karadeniz