Mayıs 2023’te faaliyetlerine başlayan ve Maher Holding'in en yeni iştiraklerinden biri olan QCAR Mobilite, sunduğu yenilikçi mobilite çözümleriyle sektörde kısa sürede büyük bir etki yarattı.

Maher Holding bünyesinde, Quick Sigorta ve Corpus Sigorta’nın ortaklığı ile kurulan QCAR; güçlü sermaye yapısı ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren grup şirketlerinin desteği ve sinerjisi ile araç kiralama sektörünün önde gelen oyuncularından biri olmayı başardı.

Quick Tower'daki merkez ofisinden sonra, İstanbul'daki Nef 22 Ataköy ve hemen ardından Kurtköy’deki ofislerini açarak hızlı bir ilerleme kaydeden şirket, geniş araç filosu ve üstün müşteri hizmetiyle müşterilerinin seyahat deneyimini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Yakın zamanda dağıtım kanallarını genişletmek ve iş insanlarına yeni bir iş modeli sunmak amacıyla geliştirdiği franchise şubeliği alma fırsatını yatırımcıları ile buluşturmaya başladı.

QCAR Mobilite’nin 2024 hedefleri arasında yıl sonuna kadar Ankara, Bodrum ve İzmir havalimanları olmak üzere 3 yeni ofis ve 500’den fazla noktada franchise şubesi açmak var.

“İlk yılımızda büyük başarılara imza attık”

QCAR Mobilite Genel Müdürü Barış Sezen, birinci yıl dönümüne özel yaptığı açıklamada, "Bu özel günü kutlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. İlk yılımızda hedeflerimizi aşarak müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm takım arkadaşlarımıza ve acentelerimize teşekkür ederiz. QCAR olarak, dijitalleşmeyi merkezimize alarak mobilite çözümlerimizi daha da genişleteceğiz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

HDI Sigorta ile PSA Finans kasko güvencesi için güçlerini birleştirdi HDI Sigorta ile PSA Finans kasko güvencesi için güçlerini birleştirdi

“QCAR Mobilite, ekosistemimizin vazgeçilmez bir parçası”

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar ise, QCAR Mobilite’nin grup içindeki önemine vurgu yaparak şunları söyledi: "QCAR sadece bir araç kiralama şirketi değil, bir mobilite şirketi olarak ekosistemimizin en önemli parçalarından biridir. İlk yılımızda gösterdiğimiz başarılar, QCAR’ın gelecekte ne kadar büyük bir potansiyele sahip olduğunu gösteriyor. Acentelerimizi finansal markete dönüştürme sürecimiz ile birlikte müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve yenilikçi yaklaşımlarla büyümeye devam edeceğiz."

QCAR Mobilite hakkında:

QCAR Mobilite, Türkiye'nin önde gelen araç kiralama firmalarından biridir. Ekonomik, pratik ve güvenilir araç kiralama hizmeti sunarak müşterilerin seyahat deneyimini kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Geniş araç filosu ve üstün müşteri hizmetiyle QCAR Mobilite, Türkiye genelinde hızla büyümeye devam etmektedir. Çoklu kanal yapısıyla acentelere de hizmet kanalı sunan QCAR; geniş araç filosu, uygun fiyatları ve üstün müşteri hizmetiyle dikkat çekiyor. Teknolojiye verdiği önemle online rezervasyon özelliği de sunan QCAR Mobilite, müşterilerine özel seyahat ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmayı amaçlıyor. QCAR Mobilite hakkında daha fazla bilgi ve rezervasyon için www.qcar.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Hasan Burak Karadeniz