Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim Türkiye Sigorta’dan sağlık çalışanlarına özel indirim

Türkiye’nin en büyük özel bankalarından QNB Finansbank’ın yüzde 100 iştiraki olarak “Bugün, bugünü yaşa” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren QNB Sigorta, köklü sigortacılık tecrübesiyle bireylerin sadece zor günlerinde değil her anlarında yanlarında olmayı hedefliyor. Müşterilerinin gelecekte karşılaşabilecekleri zorluklar için şimdiden endişelenmek yerine anı doyasıya yaşamalarını önemseyen QNB Sigorta, tamamlayıcı sağlık sigortası branşında da sürdürülebilir büyümesine devam ediyor. Tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü ile sağlık sigortası branşında sektörün önemli oyuncularından biri olan QNB Sigorta, son 1 yılda müşteri adedini ikiye katlayarak yüz bininci müşteriye ulaştı. QNB Sigorta, 2023 yılında banka kanalında yüzde 15.2 pazar payı ile ikinci özel şirket olarak yer almaya başladı.

QNB Sigorta, yüz bininci müşteriye ulaşmanın heyecanını müşterilerine özel sunduğu bir kampanya ile kutluyor. Çocukların sağlığını ve gelişimini desteklemek amacıyla başlatılan kampanya kapsamında 0-5 yaş arasındaki çocuklar yüzde 35, 6-10 yaş arasındaki çocuklar için ise yüzde 15 indirimle QNB Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırılabiliyor.

Müşterilerinin Sağlık Giderlerinin Azalmasına Destek Veriyor

Tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü ile QNB Sigorta, klasik sigorta teminatlarına ek olarak sağlıklı ve iyi yaşamı destekleyen check-up, online doktor, psikolog, pedagog online diyetisyen gibi uzmanlık hizmetleri; diş bakım ve göz bakım paketlerini ücretsiz olarak sigortalılara sunuyor. Acil durumlarda ücretsiz kara ambulansı hizmeti de sunulan hizmetler arasında yer alıyor. Marka, tüm bu hizmetlerle müşterilerinin sağlık durumlarını kontrol altında tutarken sağlık giderlerini de azaltabilmelerini sağlıyor.

Yenilikçi ve hayatı kolaylaştıran uygulamalarıyla dikkat çeken QNB Sigorta, yakın zamanda hizmete aldığı dijital asistanı ile tamamlayıcı sağlık sigortası müşterilerine WhatsApp kanalı üzerinden 7/24 hizmet vermeye başladı. Tamamlayıcı sağlık sigortacılığında bir ilk olan bu proje ile müşteriler poliçelerine dair kullanım hakkı, ödeme detayları, anlaşmalı kurumlar, teminat bilgileri gibi bilgileri kolaylıkla öğrenebiliyor. Aynı zamanda sigortalı olmayan kullanıcılar da tamamlayıcı sağlık sigortasına dair merak ettiklerini sorarak hızlıca yanıt alabiliyor.

Dijital onay akışları ile tüm kanallardan yapılan satış süreçlerinin yüzde 99’unu tamamen kağıtsız olarak basit ve hızlı bir şekilde tamamlayan QNB Sigorta, bireysel müşterilerine sunduğu ürünlerinin yanı sıra tüzel iş kollarındaki müşterilerinin çalışanlarına yönelik grup tamamlayıcı sağlık sigortası ürünüyle de öne çıkıyor. QNB Sigorta Grup Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile herhangi bir sağlık sorunu karşısında çalışanlar, SGK ve QNB Sigorta ile anlaşmalı özel sağlık kurumlarında cebinden herhangi bir ücret ödemeden muayene ve tedavi olabiliyor. Üstelik grup poliçesinde yer almayan eş ve çocukları da Bireysel Sağlık sigortası ürünümüzden avantajlı fiyatlar ile faydalanma hakkı kazanıyorlar.

Editör: Veli Karadeniz