RS Otomotiv Grubu, bu yıl da Automechanika Fuarında yerini alıyor. 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezin'de düzenlenecek fuarda RS Otomotiv Grubu; RS Servis, RS Oto Ekspertiz, RS Boyasız Onarım, OtoKonfor, Garantili Oto Servis, Met Teknik ve Tur Assist markalarıyla katılım sağlıyor. Fuarda ayrıca yeni ürün gamı CARSHINE’ı ilk kez tanıtacak olan grup, nihai tüketicinin otomobil bakımında ihtiyacı olan tüm ürünleri pazara sunacak.

CARSHINE; hızlı cila, torpido parlatıcı, lastik parlatıcı, motor temizleyici, şampuan, plastik yenileyici, oto kokusu gibi birçok ürün gamını bünyesinde bulundururken, ilerleyen dönemde birçok zincir market ve e-ticaret platformunda satışa sunulacak. Ülkemizin köklü otomotiv şirketlerinden RS Otomotiv Grubu, üç farklı kıtadan otomotiv sektörünün üretim ve onarım profesyonellerini buluşturacak Automechanika Fuarında yerini alıyor. 8-11 Haziran 2023 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuara RS Otomotiv Grubu; RS Servis, RS Oto Ekspertiz, RS Boyasız Onarım, OtoKonfor, Garantili Oto Servis, Met Teknik ve Tur Assist markalarıyla katılım sağlıyor. 14 yılda 3 milyondan fazla araca hizmet veren ve 40 yıllık satış sonrası hizmetler deneyimi bulunan RS Otomotiv Grubu, CARSHINE’ı da ilk kez fuarda tanıtırken, nihai tüketicinin otomobil bakımında ihtiyacı olan tüm ürünleri pazara sunacak.

Veri ihlalleri otomotivde dengeleri alt üst edebilir! Veri ihlalleri otomotivde dengeleri alt üst edebilir!

Hızlı cila, şampuan, lastik parlatıcı, motor temizleyici, plastik yenileyici, oto kokusu gibi birçok ürünü tek çatı altında toplayan markanın ürünleri birçok zincir market ve e-ticaret platformunda satışa sunulacak. Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Avrupa ülkelerinden gelecek birçok otomotiv şirketinin bulunacağı Automechanika'da ziyaretçiler MR Termografik Röntgen Cihazı, elektronik şasi ölçümü, boyasız onarım teknikleri, şasi, kaporta ve onarım teknikleri gibi yenilikçi teknolojileri birebir deneyimleme fırsatı yakalayabilecek.

Editör: Yaren Akkuş