Tüm sektör paydaşlarını beklediklerini söyleyen RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında Filenin Sultanları ile gururlandık. Onlardan aldığımız ilhamla önümüzdeki ay İstanbul’da sigorta sektörü paydaşları arası plaj voleybolu turnuvası düzenleyeceğiz. KASIDER’in desteği ile yapacağımız etkinlikte Tur Assist kadın takımların, RS Servis ise erkek takımların sponsorluğunu üstlenecek” dedi.

Remed Assıstance Özel Etabında heyecan! Remed Assıstance Özel Etabında heyecan!

KASIDER’in desteğiyle önümüzdeki ay gerçekleştirilmesi hedeflenen plaj voleybolu turnuvasında RS Otomotiv Grubu ana sponsor olarak boy gösterecek. İstanbul’da yapılacak turnuvada tüm sigorta sektörünü davet eden KASIDER Kadın Sigortacılar Derneği Başkanı Sema Tüfekçiler “Sürpriz konuklar ve etkinlikler ile birlikte şampiyonada muhteşem bir final sonrası Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını da hep birlikte kutlayacağız. Bu keyifli ve anlamlı turnuvaya tüm sektörümüzü bekliyoruz” şeklinde konuştu.

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise konuyla ilgili olarak “Cumhuriyetimizin yüzüncü yılında Filenin Sultanlarından aldığımız ilhamla tüm sektörü bir çatı altında toplayacak, unutulmaz bir turnuva düzenlemek istedik. Önümüzdeki ay İstanbul’da düzenleyeceğimiz turnuvayla ilgili olarak detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız” şeklinde açıklama yaptı.

Editör: Veli Karadeniz