Otomotiv satış sonrası hizmetleri ile sigorta sektörünün en önemli paydaşlarından biri olarak RS Otomotiv Grubu, geleneksel hale getirdiği Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası’nı bu yıl 17-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirecek.

RS Otomotiv Grubu tarafından düzenlenen organizasyona bu yıl Türkiye Sigorta Birliği’nin desteği ve katkısı güç verecek.

Turnuvada, yine tüm sigorta sektöründen kadın ve erkek takımlar buluşacak. Sadece sigorta sektörü ekiplerinin yer alacağı karşılaşmalarda geçen sene 40’a yakın şirketten takım başvurusu toplanmıştı.

RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise turnuvayla ilgili olarak “Rekabet, dostluğun sigortasıdır diyerek yola çıktık ve sektörümüzün istekleri üzerine turnuvamızı geleneksel hale getirdik. 17-19 Mayıs tarihini ajandanıza mutlaka not edin. Hem 15’inci yılımızı kutlayacağımız bir tarih olması hem de turnuvanın son gününün 19 Mayıs gibi özel bir tarihte olması vesilesiyle, elimizde bayraklarımız ve kırmızı beyaz kıyafetlerimizle Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anacağımız için ayrı bir anlam ve önem taşıyor. Mayıs ayında İstanbul’da düzenleyeceğimiz turnuvayla ilgili olarak detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağız” çağrısında bulundu.

19 Mayıs’ta kazanan kadın ve erkek takımların başarıları, RS Otomotiv Grubu’nun 15. yıl kutlamaları kapsamında 25 Mayıs tarihindeki Zeynep Bastık konserinde kupa töreniyle taçlandırılacak.

Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle İstanbul’da yapılacak turnuvaya tüm sigorta sektörünü davet eden Türkiye Sigorta Birliği Başkanı Uğur Gülen, “Sporun birleştirici gücüne inanan ve sporla yaşayan biri olarak, sektörümüz tüm paydaşlarıyla birlikte güzel bir sportif etkinlikte bir araya gelmesinin heyecanını ben de paylaşıyorum.  Sektörümüzün birlik ve beraberliğini 19 Mayıs gibi anlamlı bir günde yaşayacağımız turnuvaya her bir üyemizin katılmasını heyecanla bekliyoruz” dedi.

Sarıkamış Rallisi Remed Assistance etabı nefes kesti Sarıkamış Rallisi Remed Assistance etabı nefes kesti

Bu yıl da büyük ilgi ve katılım beklediklerini belirten RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı, “Rekabet, dostluğun sigortasıdır diyerek yola çıktık ve sektörümüzün istekleri üzerine turnuvamızı geleneksel hale getirdik. 17-19 Mayıs tarihini ajandanıza mutlaka not edin. Hem 15’inci yılımızı kutlayacağımız bir tarih olması hem de turnuvanın son gününün 19 Mayıs gibi özel bir tarihte olması vesilesiyle, elimizde bayraklarımız ve kırmızı beyaz kıyafetlerimizle Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ü anacağımız için ayrı bir anlam ve önem taşıyor” şeklinde mesajlarını iletti.

Editör: Hasan Burak Karadeniz