Anadolu Hayat Emeklilik’ten yeni reklam filmi Anadolu Hayat Emeklilik’ten yeni reklam filmi

Türkiye Hayat Emeklilik, yenilikçi BES uygulamalarını hayata geçirmeye devam ediyor. Türkiye Hayat Emeklilik, bu doğrultuda kullanıcılara sunduğu yeni uygulamasını marka yüzü Timuçin Esen’in rol aldığı “BES Birikim Hediyesi” reklam filmiyle tanıttı.

BES’LERİNE EK ÖDEME

Türkiye Hayat Emeklilik’in hazırladığı reklam filminde, BES katılımcılarının hizmetine sunulan yeni BES Birikim Hediyesi sayesinde katılımcıların, artık QR kodu ya da link ile sevdiklerinin BES sözleşmelerine “Birikim Hediyesi” gönderebileceği ya da sevdiklerinden “Birikim Hediyesi” alabileceği belirtiliyor. Ayrıca BES Birikim Hediyesi ile düğünlerde para yerine, doğum günlerinde çocuklara hediye olarak ya da bayramlarda harçlık olarak çocukların BES’lerine ek ödeme yapılabileceği vurgulanıyor. Bütün avantajların yanı sıra BES’e özel yüzde 30 devlet katkısından faydalanmaya devam edilebileceğinin de altı çiziliyor.

KOLAYCA KATKI YAPILABİLİYOR

BES Birikim Hediyesi reklam filmiyle ilgili açıklamada bulunan Türkiye Sigorta Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi Direktörü Selda Çamlıbel Özkoyuncu; “Dijital alışkanlıklar ve dijital okur yazarlık son yıllarda hızla değişiyor ve hayatı kolaylaştıran uygulamalara olan yönelim giderek artıyor. Hayatı kolaylaştıran bu pratik ve dijital uygulamaların en yenilerinden birisi olan BES Birikim Hediyesi uygulamamızın reklam filminde, hayatı kolaylaştıran günümüz teknolojilerini ve QR’ın pratikliğini geleneklerimizle bir araya getirdik.  Markamızın yüzü olan Timuçin Esen’in yer aldığı reklam filminde de görüldüğü gibi düğün, doğum günü, bayram, harçlık ve tebrik gibi anlar için BES Birikim Hediyesi ile sevdiklerimizin geleceklerine kolayca katkı yapılabiliyor” dedi.

KÜNYE

Reklamveren: Türkiye Sigorta
Reklamveren Yetkilisi: Selda Çamlıbel Özkoyuncu, Zennure Burcu Özcan
Reklam Ajansı: Renosans İstanbul
Ajans Başkanı: Sedat Tunç
Kreatif Direktör: Şahin İnan, Ümit Şen
Kreatif Ekip: Bora Uz, Didem Azizoğlu, Erdi İpek, Sinan Aslantaş, Berkay Kemer, Sinan Kars, Taha Işıklar, Beril Hazal Çelik 
Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş
Müşteri Temsilcisi: Elçin Deniz Uluhan
Storyboard: Ali Durak
Prodüksiyon Şirketi: Filmhakika
Yönetmen: Fırat Mançuhan 
Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu  
Post Prodüksiyon: Sinefekt 
Müzik: Jingle House
Medya Ajansı: Native Medya

Reklam filmi TV, radyo, online yayınların yanı sıra açık hava mecralarında da yer alıyor.

Reklam Filmi linki: https://www.youtube.com/watch?v=nhOwcovqtoc

https://we.tl/t-gGm6lzSeI1

Editör: Veli Karadeniz