İşte acentelerin beklediği açıklama İşte acentelerin beklediği açıklama

Prof.Dr. Murat Sarıkaya Konferans Salonu’nda düzenlenen panele İİBF Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Mualla Akçadağ, Finans ve Bankacılık ve Bölüm Başkanı Prof.Dr. Güven Delice,  akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Konferansın açılış konuşmasını yapan SCÜ İİBF Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Güven Delice, sunumu yapılacak olan konuların tüm katılımcılara faydalı olması temennisinde bulunarak sözü konuşmacılara bıraktı.

Panelde, SCÜ Zara Ahmet Çuhadaroğlu Meslek Yüksekokulu Öğr.Gör. Fuat Çamlıbel, Türkiye Sigorta Eksperleri Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Murat SALMAN ve Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Sinan DEMİR, sigorta sektörünün genel görünümü, sigorta sektöründe kamu ve özel sektörde kimlerin çalışabileceği, kariyer basamaklarını nasıl tırmanmaları gerektiği konularında sunum yaptılar.

Panel sonunda, İİBF Fakültesi Finans ve Bankacılık Bölüm Başkanı Prof.Dr. Güven Delice söz alarak konuşmacılarla ve katılımcılara teşekkür etti. Öğrencilerin dikkatle takip ettiği panel, panelistlere teşekkür belgesi verilerek sonlandırıldı.

Editör: Veli Karadeniz