Gerçek bir olayı anlatan ve hepimizin hayran kaldığı Kusursuz Fırtına filmini hatırlarsınız. 2000 yılında vizyona giren ve ABD yapımı olan Kusursuz Fırtına’nın yönetmen koltuğunda Wolfgang Petersen otururken; George Clooney, Mark Wahlberg ve Diane Lane gibi yıldız oyuncular rol almıştı

İşte RS Otomotiv Grubu tarafından geleneksel hale getirilen Sigorta Sektörü Plaj Voleybolu Turnuvası da tam anlamıyla Kusursuz Turnuva idi. Genel Yayın Yönetmenimiz Veli Karadeniz’in de makalesinde belirttiği gibi şampiyonu tüm sigorta sektörü olan turnuva, 17-19 Mayıs tarihleri arasında, İBB Maltepe tesislerinde gerçekleştirildi. Bu sene Türkiye Sigorta Birliği’nin destekleriyle hayat bulan turnuvaya tüm sigorta sektöründen kadın ve erkek toplamda 40 takım katılım gösterirken, erkeklerde kazanan Anadolu Sigorta, kadınlarda ise Bupa Acıbadem Sigorta oldu. 
Turnuvanın birinci ve ikinci gününde grup maçları oynandı. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve SpornBayramı’nı da kutladığımız üçüncü günde çeyrek final, yarı final ve final maçları oynandı. 

Remed Assistance Özel Etabında 18 Araç Yarış Dışı Kaldı Remed Assistance Özel Etabında 18 Araç Yarış Dışı Kaldı

Whatsapp Image 2024 05 21 At 13.33.01

Sigortamnews olarak üç gün boyunca yakından takip ettiğimiz turnuva da çocuklar için ayrılan eğlence parkurundan bahsetmeden geçmemiz doğru olmaz. Ebeveynleriyle birlikte turnuvaya gelen minik sigortacılar, gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.
Türkiye Sigorta Birliği’nin desteklediği turnuvayla ilgili olarak düşüncelerini paylaşan TSB Genel Sekreteri Özgür Obalı, “Turnuva, sektörümüzü bir araya getiren bu tür organizasyonların çoğalması adına bizleri umutlandırıyor. Organizasyonun bir parçası olmaktan memnuniyet duyuyoruz.  19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı gibi böylesine anlamlı bir günde turnuvanın finalini yapmak çok kıymetli.” dedi.
Kazanan takımları final maçları sonrasında tebrik eden RS Otomotiv Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Ünaldı ise “Geleneksel hale getirdiğimiz voleybol turnuvamız, bu yıl da sigorta sektörümüzden büyük ilgi gördü. Birlik ve beraberliğimizi taçlandırdığımız, 19 Mayıs gibi özel bir tarihi coşkuyla kutladığımız bugün, katılım gösteren tüm sektör paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyor, kazanan takımlarımızı tebrik ediyoruz. Bir sonraki turnuvamızda buluşmayı iple çekiyoruz” şeklinde konuştu. 
Kazanan takımların başarıları, RS Otomotiv Grubu’nun 15’inci yıl kutlamaları kapsamında 25 Mayıs tarihindeki Zeynep Bastık Konserinde kupa töreniyle taçlandırılacak.

Whatsapp Image 2024 05 21 At 13.33.01 (1)

Editör: Sevil Gümrükçü