Sompo Sigorta, bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde sigorta sektörü kategorisinde “Yılın İtibarlısı” seçildi.

Pazarlama ve iletişim sektörünün en önemli standartlarından biri olan ve kazananların halk jürisi tarafından belirlendiği The ONE Awards’ta, Sompo Sigorta sektöründe 2023 yılında itibarını en fazla artıran marka oldu.

“Müşterilerin merkeze alındığı bir sistem yarattık”

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Sompo Sigorta Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Fahri Uğur, “Türkiye’de 2002 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Sompo Sigorta olarak, bugün 800 çalışanımız ve 3 bin acentemizle sektörün en güçlü oyuncularından biriyiz. Sompo Sigorta olarak büyüme hiçbir zaman tek önceliğimiz olmadı. Değerli olan doğru zamanda, doğru yerde büyümek ve müşterilerimize her zaman daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmektir. Müşteri odaklı çalışmalarımızı daha görünür kılan bu değerli ödül için başta The ONE Awards olmak üzere tüm çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Doğa Sigorta yönetim kadrosunu güçlendiriyor Doğa Sigorta yönetim kadrosunu güçlendiriyor

Ödüller halk jürisi ile belirleniyor

10 yıldır düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”, 12 ilde toplam bin 200 kişiyle yüz yüze görüşmelerle gerçekleştirilen “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasının sonuçlarına göre belirleniyor. 70 kategoride yıl içinde itibarını en çok artıran markalar ve bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama ve halkla ilişkiler ajanslarının ödüllendirildiği The ONE Awards’ta marka bilinirliği, marka performansı, güven ve tavsiye skoru gibi pek çok farklı kriter değerlendiriliyor.

Editör: Veli Karadeniz