Hatay’da çocuklar gökyüzünü uçutmalarla renklendirdi Hatay’da çocuklar gökyüzünü uçutmalarla renklendirdi

Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı’nın (TSEV) eğitim programları hız kesmeden devam ediyor. TSEV’in her sene düzenlediği ‘Yeni Başlayanlar için Sigortacılığa Giriş Eğitim Programı’ bu sene 5 Mart’ta başlayacak. Eğitim programı sigorta sektöründe yeni işe başlayanlar ve kurumsal firmaların sigortayla ilgili departmanlarında çalışanlar için dizayn edildi.

Program ile sigorta sektörüyle yeni tanışanların sigorta piyasasını tüm aktörleri ile kavramaları, teknik ve hukuki konularda yeterli bir ön bilgiye sahip olmaları, sigortacılığı bir bütün olarak görmeleri amaçlanıyor.

‘Hayat’ ve ‘Hayat Dışı’ olarak iki ayrı özelde planlanan programda “Sigortacılığa Giriş ve Sigorta Sektörü Bilgisi”, “Sigorta Hukuku”, “Ürün Bilgisi ve Hasar” ana başlıkları ele alınıyor. Program bir bütün olarak alınabileceği gibi, katılımcılar programa ders bazında modüler olarak da katılım sağlayabiliyor.

Eğitimler ONLINE olarak verilecek.

Son başvuru tarihi 1 Mart Cuma olan eğitim programıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak ve programa kayıt olmak ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Editör: Veli Karadeniz