7 farklı kanser türüne 5 farklı teminat 7 farklı kanser türüne 5 farklı teminat

Türkiye Sigorta, yeni ürünlerinin yanı sıra mevcut sigorta ürünlerinin kapsamlarını ihtiyaçlara göre genişletiyor. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nın kapsamını genişleten ve zenginleştiren Türkiye Sigorta; müşterilerinin yaş, sigortalılık süresi ve poliçe kullanım geçmişine bağlı kriterler çerçevesinde “Ömür Boyu Yenileme Garantisi sunmaya başladı. Ayrıca anlaşmalı kurumlarda tedavi masraflarının karşılanmasının yanı sıra ürünün kapsamı genişletilerek; anlaşmasız kurumlarda da yatarak ve ayakta tedavi giderleri poliçe limitleri çerçevesinde karşılanıyor.

Tek Poliçede Birçok Hizmet

Türkiye Sigorta, Türkiye genelinde yaygın anlaşmalı sağlık kurumlarında geçerli olan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nı Check-up hizmeti, göz muayene paketi, geniş kapsamlı diş muayene paketi, diyetisyen ve psikolojik danışmanlık hizmetleri ile zenginleştirdi.  Bununla birlikte paket kapsamında sunulan psikolog ve diyetisyen danışmanlık hizmetlerinden, sigortalının haricinde 1. derece yakınlarına da 4 seans yararlanma imkânı sunuluyor.

Sadece 15 TL katılım payı ödeyerek SGK’nın karşıladığı ayakta, yatarak tedavi hizmetleri ve tahlil işlemleri için belirlenen giderlerin üstünü karşılayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda doğum ve hamilelik takibi ek teminatı da isteğe bağlı olarak poliçeye dahil edilebiliyor. 


Avantajlı Fiyat Seçenekleri

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ürününde toplam 6 farklı paket seçeneği bulunmakta olup sigortalılar, isteğe göre sadece yatarak tedavi veya yatarak ve ayakta tedavinin olduğu diğer teminat seçeneklerini bütçe ve ihtiyaçlarına göre satın alabilirken yüzde 25 vergi avantajından da yararlanabiliyor.

İlk defa sigorta kapsamına giren bireyler için yüzde 15, aileler için ise ek yüzde 10 oranında indirim uygulanan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda bu indirimin yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim imkanı sunuluyor.

Türkiye Sigorta, Türkiye Hayat Emeklilik’in yeni kampanyası ile Bireysel Emeklilik Sistemi’ne 100.000 TL başlangıç katkı payı ve aylık asgari primle katkı sağlayanlara, 100.000 TL yatarak tedavi teminatlı Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile güvence veriyor.

Editör: Yaren Akkuş