Kurum kültürünü geliştirmeye yönelik stratejilerin, programların, süreçlerin ve sistemlerin ödüllendirildiği ve uluslararası alanda en iyi şirketlerin değerlendirildiği HCM EXCELLENCE AWARDS’ın bu yıl 31.’si düzenlendi.  Kurum kültürü ve çalışan ilişkilerinde “bir olma, birlik olma” ilkesiyle hareket eden Türkiye Sigorta, “2023 Brandon Hall Group Excellence Awards” yarışmasında, “Talent Management Awards” alanında, “2023 Best Advance in Corporate Culture Transformation” (2023 Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme) kategorisinde bronz ödülün sahibi oldu.

Bu ödül, Yetenek Yönetimi alanında Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme kategorisi; kariyer fırsatları, güçlendirilmiş ekip iş birliği, çalışan memnuniyeti ve bağlılığı gibi kurum kültüründeki çalışma stratejilerinin iyileştirilmesini kapsıyor.

Şirket olarak kültürel değişim ve dönüşüme her zaman büyük önem veren Türkiye Sigorta; üç yıl önce, gücünü sahip olduğu çeşitlilik ve tecrübelerden alarak; ortak değerler, hedefler ve amaçlardan oluşan bir kültür inşa etmek için yola çıktı. Türkiye Sigorta’nın “2023 Kurum Kültürü Dönüşümündeki En İyi İlerleme” kategorisinde aldığı ödülün kaynağında çalışanlarının özverili ve tutkulu çalışmaları yer alıyor. 

Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı Aksigortalılara Open English’te yüzde 65 indirim fırsatı

Brandon Hall Group HCM Mükemmellik Ödülleri, 30 yılı aşkın süredir 10 milyondan fazla çalışan ve yöneticinin gelişimini etkileyen, öğrenme ve gelişim, yetenek yönetimi, liderlik gelişimi, yetenek kazanımı, insan kaynakları, satış performansı, çeşitlilik, eşitlik ve dahil etme ve iş mükemmelliğinin geleceği alanlarındaki girişimler için en iyi uygulamaları tanıyan, uluslararası iş dünyasındaki en prestijli ödüllerden birisi olarak biliniyor. Brandon Hall Group tarafından düzenlenen yarışmada projeler ve markalar; iş ihtiyaçlarına uygunluk, program işlevselliği, entegrasyon, yaratıcılık ve ölçülebilir faydalar gibi birçok noktadan kapsamlı şekilde inceleniyor.

Editör: Yaren Akkuş