Yeni nesil sigortacılık anlayışıyla hizmet veren Aksigorta, insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı alanında dünyanın önde gelen şirketlerinden Kincentric’in 50 yılı aşkın süredir çalışanlarla gerçekleştirdiği ve işyeri mükemmelliğini ölçümlediği araştırmalara dayanan, ‘Kincentric Best Employers’ programında üst üste beşinci kez Türkiye’nin En İyi İşyerleri arasındaki yerini aldı.

Aksigorta’nın insan odaklı yaklaşımlarının böyle değerli ödüllere layık görülmesinin çok gurur verici olduğunu ifade eden Aksigorta İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül, “Aksigorta olarak geçtiğimiz 5 yılda olduğu gibi bu yıl da en kıymetli kaynağımız olan çalışanlarımızın görüşleriyle ‘Türkiye’nin En İyi İşyeri’ seçilmekten oldukça mutluyuz” dedi.

SEDDK’dan GRİ Sigorta gelişmesiyle ilgili açıklama SEDDK’dan GRİ Sigorta gelişmesiyle ilgili açıklama

Yuzgül, “İşe alımdan kariyer gelişimine, performans yönetiminden eğitim ve gelişim fırsatlarına kadar tüm İnsan Kaynakları uygulamalarında sürekli gelişim ilkesiyle çalışanlarımızı kendi en iyilerine ulaştıracak ortamı yaratmak için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz. Son ölçümlerimize göre, Aksigorta’da yüzde 78 oranında çalışan bağlılığına, yüzde 87 oranında ise çalışan memnuniyetine sahibiz. Beş yıldır koruduğumuz bu unvan da rakamları destekler nitelikte” şeklinde açıklama yaptı.

Editör: Hasan Burak Karadeniz