Allianz Türkiye, ayrıca SemtPati uygulaması ile geçici bakımevlerinden köpek sahiplenen ilk 100 kişiye Sevimli Dostum Mini Paket hediye ediyor.

 Varoluş amacının temeline sigortalılarının her anlarında yanlarında olmayı alan Allianz Türkiye, hayvan dostları için de “Birlikte Umutla” demeye devam ediyor. Bu kapsamda kedi ve köpekler için Allianz güvencesiyle sunulan Sevimli Dostum Sigortası yenilendi. Evcil hayvanların en iyi sağlık hizmetlerinden faydalanmasını sağlayan Sevimli Dostum Sigortası, aynı zamanda acil durumlarda ve hastalıklar sırasında yapılan genel sağlık harcamalarını karşılıyor.

Türkiye’deki tüm veteriner ve hayvan hastanelerinde geçerli olan Sevimli Dostum Sigortası, artık Midi, Maxi ve Mini paket seçenekleriyle neşe kaynağı dostlarımızın farklılaşan ihtiyaçlarına göre üç farklı paket olarak sunuluyor. 

TAMAMEN ÜCRETSİZ Sigorta Teknik Personel Eğitimi TAMAMEN ÜCRETSİZ Sigorta Teknik Personel Eğitimi

Bin 950 TL’den başlayan paket fiyatlarıyla satışa sunulan ürünün fiyatını da sabitleyen Allianz Türkiye, anlaşmalı veterinerlerde ürünün çeşitli asistans hizmetlerinden yararlanabileceğini belirtiyor.

SemtPati uygulaması ile köpek sahiplenenlerin sigortası Allianz’dan 

Yenilenen ve farklı ihtiyaçlara yönelik paket alternatifleriyle havyan severlerin hayatını kolaylaştıran Sevimli Dostum Sigortası ile Allianz Türkiye, önemli bir iş birliği başlatıyor. 

SemtPati ile yapılan iş birliğiyle 2023 yılı boyunca SemtPati uygulamasını kullanarak geçici bakımevlerinden sahiplenilen ilk 100 köpek için, sahiplenmeyi yapan kişiye teşekkür etmek amacıyla Sevimli Dostum Mini Paket hediye ediyor. 

İş birliği ve sahipsiz sokak hayvanlarına olan desteği duyurmak adına bu haftadan itibaren sosyal medya ve dijital platformlar üzerinden yayına girecek kampanya videosu; aynı zamanda hayvan haklarına duyarlı Instagram fenomenleri iş birliği ile duyurulacak.

Editör: Veli Karadeniz