AXA Sigorta, “insanlığın gelişimi adına insanlar için değerli olanı korumak” amacıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile 2018’den beri ‘değerler ortaklığı’ bulunan ve A Milli Voleybol Takımları’nın resmi sponsoru olan AXA Sigorta, spora ilişkin yatırımlarını ampute sporuna verdiği destek ile sürdürüyor. AXA Sigorta,  bu kapsamda İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nın değerler ortağı oldu.

Celal Atik Spor Salonu’nda AXA Sigorta Hukuk, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı Onur Koçkar, AXA Sigorta Kurumsal Sorumluluk, Sürdürülebilirlik ve İletişim Müdürü ve Genişletilmiş İcra Kurulu Üyesi Erdal Serbest, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman ve oyuncuların katılımıyla gerçekleşen imza töreni ile AXA Sigorta, kulübün Süper Lig’deki ampute futbol takımının formalarına yerleşti.

SPONSORLUK DEĞİL DEĞERLER ORTAKLIĞI

AXA Sigorta ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün değerlerinin uyuştuğunu dile getiren AXA Sigorta Hukuk, Uyum ve Kurumsal Sorumluluk Başkanı Onur Koçkar, “AXA Sigorta olarak Türk sporunun sürdürülebilirliğine katkı sunmak için çalışıyoruz. ‘İnsanlığın gelişimi adına insanlar için değerli olanı korumak’ marka amacımız doğrultusunda, sporun toplum üzerindeki iyileştirici gücünü, insanlar üzerindeki etkisini hem sağlıklı yaşam hem de topluma örnek olmasından dolayı önemsiyoruz. Sporun çeşitli branşlarında farklı kulüplere destek sağlıyoruz. Bu desteğimize de ‘Değerler Ortaklığı’ demeyi tercih ediyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü ile değer ortaklığımızı fark ettik ve onlarla aynı yolda yürümek istedik. Çıktıkları bu cesaret yolunda başarılarını destekleyecek ve daha iyi yerlere gelmeleri için çaba göstereceğiz” diye konuştu.

AXA SİGORTAYA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

AXA Sigorta'nın sponsorluğunun kendilerine güç kattığını belirten İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman ise “Ampute futboluna verdiği destekten dolayı AXA Sigorta’ya teşekkür ediyoruz. Takımımızın hedefleri var, şampiyonluğa ulaşmak istiyoruz. AXA Sigorta ile oluşturduğumuz değerler ortaklığının, hedeflerimize ulaşmada bizim için güç ve motivasyon kaynağı olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Editör: Yaren Akkuş