BNP Paribas Cardif’in “Uzatılmış Garanti” çözümü hem sıfır kilometre hem de 2. el araçlarda garanti süresini uzatıyor. Peki BNP Paribas Cardif’in “Uzatılmış Garanti” çözümü ne işe yarıyor? Bu çözümden kimler, nasıl faydalanabiliyor? İşte yanıtları…

Doğa Sigorta acentelerine Tarım Sigortaları bilgilendirmesi Doğa Sigorta acentelerine Tarım Sigortaları bilgilendirmesi

BNP Paribas Cardif’in anlaşmalı olduğu iş ortaklarından sıfır kilometre veya ikinci el araç satın alanlar “Uzatılmış Garanti” çözümünden faydalanabiliyor. Avantajlarıyla öne çıkan “Uzatılmış Garanti” çözümü hakkında bilgiler veren BNP Paribas Cardif Türkiye İş Ortaklıkları Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kırçal, “Bu çözümümüz, aracının garanti süresini, üretici garantisine ek olarak 1 veya 2 sene daha uzatmak isteyen tüm araç sahiplerine hitap ediyor. Üretici garantisi bittikten sonra devreye giren Uzatılmış Garanti, garanti altındaki onarımları teminat altına alarak araçları koruyor. Böylelikle, bütçelerini koruma altına almak isteyen araç sahipleri, teminat dahilindeki onarımlarını uzatılmış garanti kapsamında yaptırabiliyor” dedi.

Arıza Durumunda Ne Yapmalısınız?

Poliçe sahipleri, araçlarında oluşabilecek teminatlar kapsamındaki bir arıza durumunda BNP Paribas Cardif’in Müşteri İletişim Merkezi’ne ulaşarak “Uzatılmış Garanti”den faydalanıyor. Sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda tazminat talepleri için 444 98 76 telefon numarası aracılığıyla hizmet sunuluyor.