Çeşitli sektörlerden çok sayıda markanın katıldığı ve müşteri deneyimini en iyi yaşatan markaların ödüllendirildiği A.C.E. Awards Ödülleri 8. kez sahiplerini buldu.

DigiZoo bu kez çocuk evlerinden gelenlerle şenlendi DigiZoo bu kez çocuk evlerinden gelenlerle şenlendi

Şikayetvar tarafından gerçekleştirilen ve 1.5 milyonu aşkın müşteri memnuniyeti anketi baz alınarak hazırlanan ‘Müşteri Deneyim Endeksi’ sonuçlarına göre Türkiye Hayat Emeklilik, Gold ödüle lâyık görüldü.

Türkiye Sigorta Strateji, Dijital Dönüşüm ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Bilal Türkmen, aldıkları ödülle ilgili yaptığı açıklamada, “150 bin markanın ve ayda 20 milyon ziyaretçinin buluştuğu Şikayetvar, kullanıcıların geri bildirimlerini şeffaf bir şekilde gözlemleyerek doğru stratejiyi geliştirmemize katkı sağlayan bir platform. Müşterilerimize çözüm odaklı bir yaklaşım sunmaya gayret ediyoruz” dedi.

Türkmen, “Bunun karşılığında böylesine önemli bir platformda müşterilerimizin takdiri ile bu ödülü dördüncü kez kazanmak bizi oldukça mutlu etti. Kazandığımız ödüller bizi daha da iyisini yapmak için çalışmaya motive ediyor. Bu başarının arkasında özverili bir şekilde emek harcayan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Herkes için en iyi müşteri deneyimini sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Editör: Yaren Akkuş