SİGORTAMNEWS /Bülten

Belirli bir süre için geçerli özel meslek indirimleri sunduğu bir kampanya hazırlayan Sigortam.net, doktorlara ve akademisyenlere kendi üzerlerine kayıtlı araçlarının kaskosunu yüzde 25’e varan indirim avantajı ile yaptırma fırsatı sunuyor.

Monopoli bünyesine bir acente daha kattı Monopoli bünyesine bir acente daha kattı

Anlaşmalı olduğu 24 sigorta şirketinin tekliflerini en hızlı şekilde sıralayan ve müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda, en önemli teminatları da göz önüne alarak “düşük fiyat, geniş kapsam ve fiyat-performans dengesi açısından önce çıkan” olmak üzere 3’lü bir kart sistemi sunan Sigortam.net, kampanya kapsamında doktorların ve tüm akademisyenlerin kendi ihtiyaçlarına uygun kaskoyu seçmelerini ve yüzde 25’e varan indirim ile satın almalarını sağlıyor.

İlgili meslek gruplarına mensup Sigortam.net müşterileri, hem Sigortam.net web sitesinden hem de 444 24 00 numarası ile telesatış kanalı üzerinden yaptıracakları kasko poliçeleri için bu kampanyadan yararlanabiliyor. Yüzde 25’e varan indirim elde edebilmek için, doktorların ve akademisyenlerin poliçe alımının ardından 24 saat içinde, Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile araç plakalarını gönderilmesi yeterli oluyor.

Editör: Yaren Akkuş