HDI Fibaemeklilik’in çalışanlarına yönelik vizyon toplantısı için hazırlanan film, Brandverse Awards’da Kurum İçi İletişim kategorisinde ödüle layık görüldü. 16 Haziran 2023 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Hotel’de düzenlenen törende, ödülü şirket adına HDI Fibaemeklilik Projeler, ADK, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Buket Erşan aldı.

HDI Fibaemeklilik Genel Müdür Yardımcısı Buket Erşan, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bu projede HDI Fibaemeklilik’in çalışanlarına verdiği değeri anlatmak için yola çıktık. HDI Fibaemeklilik vizyon toplantımızda, bugüne kadar gelinen noktada altında imzası olan 122 çalışma arkadaşımızın adlarını altın harflerle logomuzun içine işledik. Filmimizin sektörün uzmanlarından oluşan jüri tarafından değerlendirilerek ödüle layık görülmesinden dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz. Filmimizin yapımında emeği geçen Gricreative ekibine ve jüri üyelerine teşekkürlerimizi sunuyoruz”.

Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenlenen ve her yıl 360 derece bir bakışla markalar dünyasını değerlendiren Brandverse Awards’da, reklam ve pazarlama iletişimi çalışmaları sektörün uzman isimleri tarafından değerlendiriliyor. Gümüş ödülün kazananı olan film HDI Fibaemeklilik’in 122 çalışanının imzasının şirket logosuna altın harflerle işlenişini etkileyici bir görsellikle anlatıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik’ten yeni reklam filmi Anadolu Hayat Emeklilik’ten yeni reklam filmi

HDI Fibaemeklilik hakkında: 

2012 yılında Fiba Grubu çatısı altında faaliyetlerine başlayan, 2022 yılında HDI Sigorta ve Fibabanka arasında imzalanan ortaklık anlaşmasıyla, sektördeki iddiasını perçinleyen HDI Fibaemeklilik, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısıyla faaliyet gösteriyor. 10 yıldır Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortası alanında gösterdiği başarılı büyüme hamlelerinin yanı sıra, Sağlık Sigortası alanında da iz bırakan işlere ve birçok ilke imza atan şirket, daha önce sektördeki ilk yapay zeka destekli sohbet robotu FiGuru ile CX Awards’ın Dijital Müşteri Deneyimi kategorisinde “İyi Fikir” ödülünün sahibi oldu.

Editör: Yaren Akkuş