HDI Sigorta Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı Ali İhsan Koray, şirketine 2023 yılının ilk madalyasını kazandırdı. Fenerbahçe Veteranlar Masa Tenisi Turnuvası’nda HDI Sigorta adına katılan Ali İhsan Koray, grubunu birinci tamamladı.

Fenerbahçe Veteran Masa Tenisçileri Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen 2022 4.Ferdi Ligi’nde Grup 5A'da mücadele eden HDI Sigorta sporcusu Ali İhsan Koray çıktığı 7 maçını da kazanarak, grubunda birinciliği elde etti. Oynadığı 7 karşılaşmada 21 set alan Koray sadece 3 set kaybetti.

Anadolu Sigorta Ephesus Ultra Maratonu’nda Anadolu Sigorta Ephesus Ultra Maratonu’nda

HDI Sigorta’nın sosyal medya hesaplarından Ali İhsan Koray’ın başarısıyla ilgili yapılan paylaşımda “Fenerbahçe Veteranlar Masa Tenisi Turnuvasında şirketimizi temsil eden ve grubunu 1.'inci tamamlayarak, şirketimize 2023'ün ilk madalyasını kazandıran İhsan Koray'ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” denildi.

HDI Sigorta, hem takım bazında hem de bireysel bazda sponsor olarak sporun birçok dalına katkı sağlıyor.  

HDI Sigorta; 50 takım, 42 kulüp, 10 ayrı branşta 12 ayrı kadın takımı ve 3 ayrı branşta 3 bireysel sporcunun sponsoru.

İşte HDI Sigorta’nın Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış, farklı branş ve liglerdeki spor sponsorlukları;

FUTBOL

Süper Lig (Erkek): Bitexen Giresunspor, İstanbul Başakşehir FK

1. Lig (Erkek): Eyüpspor, Sakaryaspor, Altay SK. Göztepe Spor Kulübü, Bandırmaspor, Gençlerbirliği, Pendikspor

2.Lig (Erkek): Pazarspor, Kırklarelispor, Bitexen Düzcespor Kulübü

3.Lig (Erkek): Artvin Hopaspor, Darıca Gençlerbirliği, Nevşehir Belediyespor, Eynesil Belediyespor, Ayvalıkgücü Belediyespor

Bölgesel Amatör Lig (Erkek): Bahçecikspor, Mardin 1969, Nurdağı Belediye SK, İstanbul Kastamonu Gençlik ve Spor Kulübü, İstanbul Gümüşhane Spor, Smart Holding A.Ş Çayeli Spor Kulübü

Kadın Süper Ligi: Ankara BŞB FOMGET G.S.K.

Kadın Altyapı: Büyükçekmece Karadeniz İdman Ocağı

BASKETBOL

Süper Lig (Erkek): Bahçeşehir Koleji Basketbol, Bursaspor, Pınar Karşıyaka, Fenerbahçe Beko

2. Lig (Erkek): Kadıköy İstanbul SK, Darıca Gençlerbirliği, Fenerbahçe Koleji

Kadınlar Basketbol Süper Ligi: Nesibe Aydın Gençlik ve Spor Kulübü

Kadınlar Basketbol 1. Ligi: HDI Sigorta Yalova VIP, Ferhatoğlu Edremit Belediye Gürespor, İzmit Belediyespor

Kadınlar Basketbol Altyapı: HDI Sigorta BESAŞ Spor Kulübü

Engelli Basketbol Süper Ligi: Fenerbahçe Göksel Çelik, Beşiktaş, Yalova Ortopedikler Spor Kulübü

VOLEYBOL

Efeler Ligi (Erkek): Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımı, Galatasaray Erkek Voleybol Takımı

1.Lig (Erkek): Adilcevaz TÜRŞAD

Kadın Sultanlar Ligi: Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımı

Kadınlar 1.Lig: Yeşilyurt Kadın Voleybol Takımı

Kadınlar 2.Lig: Antalyaspor Kadın Voleybol, Ayvalıkgücü Belediyespor

HENTBOL

Süper Lig (Erkek): Beşiktaş Yurtbay Seramik

1.Lig (Erkek): Nurdağı Belediye SK

Kadınlar 1.Ligi: Adasokağı SK

KÜREK

Fenerbahçe Kürek Takımı

BİREYSEL

Masa Tenisi: Ece Haraç

Binicilik: Burak Alparslan

Vücut Geliştirme: Tarık Gündoğdu

Editör: Veli Karadeniz