SİGORTAMNEWS / Bülten

Heybeliada Sportsboat trofesinin 2. ayak yarışlarında HSSK Quick Sigorta Yelken takımı zorlu koşullara rağmen ilk 3’te ki yerini korudu. Yarışa 21 tekne ve 110 sporcu katılım sağladı. Heybeliada Su Sporları kulübünün ev sahipliğinde gerçekleşen yarışları izleyen seyirciler hem eğlendi hem de yarışın nabzını tuttu.

HSSK Quick Sigorta Yelken Takımı ilk 3’te!

Saruhan Çinay’ın dümende olduğu HSSK Quick Sigorta yelken takımı, 2 ekip ve 10 sporcu ile mücadele etti. Yarışlara iki tekne ile katılan HSSK Quick Sigorta Yelken Takımı, J70 takımı ile genel klasman kategorisinde ikinci olurken SB20 takımı B kategorisinde başarılı bir performans sergileyerek üçüncü oldu. Takımın genç üyeleri yarış boyunca sergiledikleri cesur manevralarla seyircileri kendilerine hayran bıraktı ve ilk üçteki yerini korudu.

36’ıncı Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası başlıyor 36’ıncı Uluslararası Sigortacılar Tenis Turnuvası başlıyor

Dereceye giren takımlar şöyle: Genel klasman kategorisinde OneDesign takımı Şükrü Sanus ve ekibi birinci, HSSK-Quick Sigorta takımı Saruhan Çinay ve ekibi ikinci, Efsane Yoğurt Nevra Eker ve ekibi üçüncü oldu.

B kategorisinde ise KS Global Yelken Akademi Mehmet Dinçay ve ekibi birinciliği, Duckling Sailing Sinan Gök ve ekibi ikinciliği, HSSK-Quick Sigorta takımı Çağrı Şahinkaya ve ekibi üçüncülüğü elde etti. 

Öylesine bir destekten bahsetmiyoruz

HSSK Quick Sigorta yelken takımının son yıllardaki başarılarına dikkat çeken Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, “Sporun ve sporcunun yanındayız derken öylesine bir destekten bahsetmiyoruz. HSSK yelken takımı ile olan 4 yıllık birlikteliğimiz de bunun en güzel örneği. Yolculuk boyunca Cumhurbaşkanlığı Kupası’nı kazanmış, Avrupa Şampiyonluğu görmüş ve müzesine birden fazla kupa getirmiş bir takımdan bahsediyoruz. Biz elbette dereceleri seviyoruz ancak daha çok önemsediğimiz başka bir şey var ki; o da ülkemizin ahlaklı ve başarılı sporcularının yetişmesine katkıda bulunmak. HSSK Quick Sigorta yelken takımını gönülden kutluyor yeni başarılara imza atmalarını heyecanla destekliyoruz” şeklinde konuştu. 

Editör: Yaren Akkuş