Hasar şirketine teşekkür mektubu Hasar şirketine teşekkür mektubu

Araç sahiplerinin satış sonrası tüm ihtiyaçlarına tek bir uygulamayla cevap veren ve yüzde yüz yerli ve milli sermayeyle geliştirilen OtoKonfor, 30 günlük yatırım turunu başarıyla tamamladı. 190 Milyon TL değerleme üzerinden 707 yatırımcıya ve yüzde 100,63’lük yatırım seviyesine ulaşan OtoKonfor’ un Marka Başkanı Özgün Yalın, “Aldığımız 8 milyon TL’lik yatırımın yüzde 44’ünü pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine, yüzde 22’sini yazılım geliştirmeye, yüzde 22’sini personel giderlerine ve yüzde 12’lik kısmı da yönetim giderlerine ayırmayı hedefliyoruz. Öte yandan planladığımız hizmetleri bu yatırım sayesinde çok daha hızlı aktif edeceğiz ve hizmet sağlayıcılarımızı geliştirip artıracağız. Startup Burada Platformu üzerinden başarıyla gerçekleştirdiğimiz kitle fonlama turunda bizi destekleyen tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.  

Otomotiv sektörüne teknolojik altyapısıyla yenilikçi çözümler üreten OtoKonfor, yatırım turunu başarıyla tamamladı. Startup Burada Girişim Sermayesi Yatırım Fonu ile 190 Milyon TL değerleme üzerinden 8 Milyon TL hedefle tura başlayan OtoKonfor, yüzde 100,63’lük yatırım seviyesine erişti.

Yatırım Turu ile ile ilgili izlenimlerini aktaran OtoKonfor Marka Başkanı Özgün Yalın, “Aldığımız 8 milyon TL’lik yatırımın yüzde 44’ünü pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine, yüzde 22’sini yazılım geliştirmeye, yüzde 22’sini personel giderlerine ve yüzde 12’lik kısmı da yönetim giderlerine ayırmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda planladığımız hizmetleri bu yatırım sayesinde çok daha hızlı aktif edeceğiz ve hizmet sağlayıcılarımızı geliştirip artıracağız. Startup Burada Platformu üzerinden başarıyla gerçekleştirdiğimiz kitle fonlama turunda bizi destekleyen tüm yatırımcılarımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Editör: Veli Karadeniz