Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu? Güvenlik Donanımı Yönetmeliği 2. el otoyu vurdu mu?

SİGORTAMNEWS / Bülten

Yaz aylarının heyecanla beklenen motosiklet etkinliği Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali, bu yıl 3-6 Ağustos 2023 tarihleri arasında 11’inci kez motosiklet tutkunlarıyla buluşacak. Festivalin değişmeyen ana sponsoru Quick Sigorta ise yine birbirinden eğlenceli aktiviteleri ve sürpriz hediyeleriyle katılımcılara keyifli anlar yaşatacak.

Balıkesir Motosiklet Kulübü 10Riders’ın düzenlediği festivalin bu yılki adresi, Susurluk Çaylak Mesire Alanı olacak. Geçtiğimiz yıl 12 bini aşkın katılımcının ilgi gösterdiği festivale bu yıl da katılımın yüksek olması bekleniyor. Festivale yine sürpriz oyunlar, birbirinden değerli sanatçılar ve gruplar, müthiş performanslar, çekilişler, hediyeler, kampanyalar ve yarışmalar damgasını vuracak.

“Quick Sigorta tüm enerjisiyle sahada olacak”

11. Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali için geri sayım başlamışken festivalin ana sponsoru Quick Sigorta da hazırlıklarını sürdürüyor. Motosiklet camiası içinde Uluslararası Quick Sigorta Balıkesir Motosiklet Festivali’nin çok özel bir yere sahip olduğunu belirten Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, bu yılki festivalle ilgili şunları söyledi: “Bu festival sadece bizim için değil tüm camia için çok kıymetli, zaten Türkiye’nin En İyi Motosiklet Festivali unvanına sahip. Yalnızca Türkiye’den değil tüm dünyadan büyük ilgi gören bir festival ve ayrıca ‘Dünyanın En Kalabalık Motosiklet Korteji Guinness Rekoru’ da ona ait. Bu nedenle motosiklet dünyasıyla çok sıkı bir ilişki kuran bir marka olarak bu festivalin adımızla yapılmasını çok önemsiyoruz.”

“Çok heyecanlıyız”

Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy ise “Motosiklet camiasının eğlencesi de sorunları da her zaman gündemimizde olmaya devam edecek. Bu yıl da festivalin coşkusuna eşlik edeceğimiz ve belki de yeni motosiklet tutkunlarıyla tanışacağımız için çok heyecanlıyız. Festival boyunca geniş bir ekiple festival alanında olacağız. Eğlenceli aktivitelerimiz olacak, ayrıca ürünlerimiz ve yeniliklerimiz hakkında bilgiler vereceğiz” şeklinde konuştu.

Festival programında kimler yok ki! 

Saliha Özkan, Kolaçan, 2Teker2Yürek, Sonsuz Rota ve Motosiklet Aren@ası gibi motosiklet fenomenlerinin yer alacağı festivalde; DJ Ferhat Hakan, Retrobüs, Necati ve Saykolar ve Mosyo, Can Gox müzikleriyle katılımcıları coşturacak. Festival programı detayları, yol tarifi ve festival alanı videosu için: www.balikesirmotofest.com

Editör: Yaren Akkuş