RS Servis’in üst yönetim kadrosuna iki yeni atama birden gerçekleşti. RS Servis’in yeni Genel Müdürü Erkan Çalışkan olurken, RS Servis Genel Müdür Yardımcısı koltuğunu ise Safiye Kanar devraldı.

20 yıl boyunca otomotiv sektöründe birçok şirkette deneyim edinen Çalışkan, satış sonrası hizmetleri, oto servis süreçleri, hasar süreçleri ve yedek parça stok süreçlerinde aktif rol alırken, üniversite ve lise eğitimini de otomotiv üzerine aldı. RS Servis’in yeni üst düzey transferi olan Genel Müdür Yardımcısı Safiye Kanar ise mobil onarım, mini onarım ve hasar yönetimi hizmetlerinde bayi ve şube yönetim ağında sahip özel servislerde 17 yıl boyunca hasar ve operasyon tecrübesiyle sektöre katma değer sağladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan RS Servis’in yeni Genel Müdürü Erkan Çalışkan “Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ünal Ünaldı, RS Servis’i pazar lideri konumuna getirdi. Bizler de Yönetim Kurulu Başkanımızdan aldığımız bayrağı çok daha yukarılara taşıyarak pazardaki yerimizi daha fazla arttırmayı hedefliyoruz. RS Servis, kurulduğu günden bu yana her zaman müşteri odaklı bir servis yaklaşımı ile hizmet verdi. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi zirveye taşıyarak mükemmel bir servis deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. İş ortaklarımız olan sigorta şirketleri, acenteler ve mobil parça onarımda hizmet verdiğimiz tüm servislere de sunduğumuz hizmet kalitemizi de arttırarak devam ettireceğiz” dedi.

Sigorta Hakemleri Derneği Basın Duyurusu Sigorta Hakemleri Derneği Basın Duyurusu

RS Servis’in Hasar ve Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Safiye Kanar ise “Markamız ile Türkiye çapında 63 farklı noktada hizmet verirken, hizmetteki kalite anlayışımızı tüm bayilerimize ve çalışanlarımıza aktararak liderliğimizi en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. İş proses ve süreçleri ile hizmetin verilme süresinin her kademesini takip edebilecek ve taleplere anında cevap verebilecek güçlü bir sistem yapısı kurarak, süreçlerimizi daha şeffaf, hızlı ve güvenilir biçimde yönetmeyi arzuluyoruz” şeklinde konuştu.

Editör: Veli Karadeniz