Türk sigorta sektöründe tek resmi Million Dolar Round Table (MDRT) üyesi olan AgeSA, MDRT ve AGEAS iş birliğiyle düzenlenen ve hayat sigortacılığı alanında uzman isimlerin yer aldığı APEX 2023 (Ageas, Partnership, Education, Xperience) Konferansı’na 80 kişiyle katıldı.

AgeSA, MDRT ve Ageas iş birliği kapsamında gerçekleştirilen APEX 2023 Konferansı’na; direkt satış, acente ve banka kanalı olmak üzere toplam 80 kişi ile katılım sağladı. Tayland Pattaya’da gerçekleştirilen ve hayat sigortacılığı alanında uzman global konuşmacıların yer aldığı konferansa, 10 ülkeden yaklaşık 1000 kişi katıldı. Bu önemli etkinlikte AgeSA, Türk sigorta sektöründe tek resmi MDRT üyesi olarak yer aldı.

Dünyanın en iyi finansal danışmanlarını buluşturan, toplantılarla ve konferanslarla eğitim öğretim veren, üyeleri arasında bilgi paylaşımı ve networking sağlayan MDRT organizasyonu olan toplantıya katılan AgeSA çalışanları alanında uzman isimlerden hayat sigortası, müşteri tutundurma, yeni satış teknikleriyle ilgili yeni bilgiler edinerek eğitim alma fırsatını yakaladı. Çalışanlar ayrıca MDRT üyesi olmanın ve ödül almanın ne kadar önemli bir ayrıcalık olduğunu bir kez daha deneyimleme şansı elde etti.

MDRT Hakkında

1927 yılında kurulan ve bugün 70 ülkede 72 bin üyesi bulunan Million Dollar Round Table (MDRT), 500’den fazla şirketten dünyanın önde gelen hayat sigortası ve finansal hizmetler uzmanlarının oluşturduğu global bir dernektir. Her yıl "Annual Meeting" başlığı altında düzenlediği toplantılarla farklı konuşmacılar getiren MDRT'nin üretim tutarlarına göre (komisyon veya prim) 3 çeşit üyelik tipi bulunmaktadır. En yüksek üretim yapanlar sırasıyla Top of the Table (TOT), Court of the table (COT) ve MDRT unvanını almaktadır.

MetLife dijital yatırımlarına devam ediyor MetLife dijital yatırımlarına devam ediyor

AgeSA Hakkında

AgeSA, Sabancı Holding ile iki yüz yıllık sigortacılık geçmişi olan Belçikalı sigorta şirketi Ageas’ın ortaklığıdır. AgeSA aynı zamanda halka açık bir şirket olup, hisseleri "AGESA" koduyla Borsa İstanbul'da işlem görmektedir. AgeSA, bireylerin tasarruf ve birikim ihtiyaçları için bireysel emeklilik ürünleri sunmaktadır. Aynı zamanda, müşterilerine sunduğu hayat ve kaza sigortası ürünleriyle de yaşamın getirebileceği beklenmedik risklere karşı bireyleri ve ailelerini güvence altına almaktadır.

Editör: Yaren Akkuş