MHR GYO Haberleri

MHR GYO haberleri ve güncel MHR GYO gelişmeleri, MHR GYO ile ilgili tüm video, MHR GYO fotoğrafları ve MHR GYO haberleri Sigortam News Sigorta Haberleri ve Sigorta Sektöründeki Yeni Gelişmeler sitemizde


Ekonomi

Mahir Holding çatısı altındaki Quick Sigorta ve Corpus Sigorta kuruluşu olan MHR GYO, kentsel dönüşüm sözleşmesi imzaladı.

Ekonomi

Doğaya saygılı, ekolojik, konforlu ve enerji tüketimini azaltan ve en akıllı binalarından olan Quick Tower ‘En Yeşil Bina’ ödülünü aldı.

Ekonomi

Maher Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO’su Levent Uluçeçen, yeni inşaat projelerine sigorta şirketlerinin de dahil olması gerektiğini söyledi.

Ekonomi

Maher Holding Yönetim Kurulu Üyesi Gökay Erdemoğlu, MHR GYO ile sektöre yenilikler getireceklerini söyledi.

Ekonomi

MHR GYO Genel Müdürü Nurkan Kaçmaz, 3 milyon 278 bin 477 yatırımcıyla Borsa’da rekor kırarak halka açıldıklarını söyledi.

Ekonomi

Türkiye’nin sigorta şirketleri iştiraki olan ilk gayrimenkul yatırım ortaklığı MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (MHR GYO) bugün (18 Ekim 2023,...

Ekonomi

Türkiye ekonomi tarihinde ilk defa sigorta şirketi iştiraki olan bir GYO, Borsa’da halka arz edilecek.

Ekonomi

MHR GYO, 12-13 Ekim'de Borsa’da halk arz olacak. Böylece Türkiye'de ilk defa bir sigorta şirketinin iştiraki GYO olarak arz edilecek.

Ekonomi

Türkiye’nin sigorta şirketleri iştiraki olan ilk gayrimenkul yatırım ortaklığı MHR Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (MHR GYO) halka açılıyor.

Sigorta Gündemi

MHR GYO, halka arz için gün sayarken; Maher Holding, sigorta dünyasında bir yeniliğe daha imza atıyor.

Sigorta Gündemi

Quick Sigorta ve Corpus Sigorta'nın bağlı olduğu Maher Holding çatısı altında bulunan MHR GYO Borsa'da işlem gören ilk sigorta şirketi...

Sigorta Gündemi

2023’ü “değişim, dönüşüm, etkileşim” yılı olarak belirleyen Maher Holding, Conrad İstanbul’da düzenlediği toplantıda tüm çalışanlarıyla bir araya geldi.